Допуск учасників на пункти тестування розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Важливо Вступна кампанія-2020: МОН оприлюднило основні дати

Всього для учасників ЗНО з фізики створені 1 тисяча 926 аудиторій у 114 пунктах тестування. Для того, аби потрапити на пункт складання тестування, учасник повинен мати:

  • оригінал сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • паспорт або інший документ, серію і номер якого зазначено в сертифікаті;
  • запрошення-перепустку для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні. Його учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки за посиланням.

Тестування з фізики стане вже третім цьогоріч. Перед цим абітурієнти вже склали ЗНО з математики, а також з української мови й літератури.

Як зареєструвати на додаткову сесію ЗНО

Для учасників, які з поважних причин не зможуть взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, проводиться додаткова сесія.

  • Для цього потрібно протягом 5 днів після тестування з певного предмета (ураховуючи день проведення) подати заяву до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.
  • Зразок заяви та перелік документів, які необхідно надати, можна знайти на сайті Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти.