Абітурієнти можуть завантажити картки результатів і скан-копії бланків відповідей з цих предметів, повідомили у пресслужбі УЦОЯО.

Зверніть увагу ЗНО 2020: визначили порогові бали з української мови і літератури та ще 6 предметів

Як перевірити результати

Результати тестування за шкалою 100 – 200 балів з українськохї мови та літератури, історії України, біології та англійської, німецької, іспанської та французької мов зазначаються у Інформаційній картці учасника ЗНО на сайті УЦОЯО.

Зауважимо, що інформаційна картка є додатком до Сертифіката ЗНО та разом із сертифікатом подається до приймальної комісії навчального закладу під час вступної кампанії.

Як подавати апеляцію на результати?

У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату випускники можуть подати апеляційну заяву у письмовій формі до Українського центру оцінювання якості освіти.

Апеляційні заяви щодо результатів ЗНО можна подавати протягом 5 календарних днів від дня офіційного оголошення результатів з певного навчального предмета, враховуючи день оголошення.

Основна сесія ЗНО розпочалася в Україні з 25 червня та тривала до 17 липня в умовах карантину. Зараз учасники поступово отримують результати тестування. Додаткова сесія ЗНО розпочалася 23 липня і триватиме до 11 серпня.

зно 2020 умови карантин
Як проводять ЗНО 2020 в умовах карантину / Інфографіка 24 каналу