Саме тому уряд має створити умови для безпечного проведення ЗНО. Про це сказав Володимир Зеленський під час традиційної селекторної наради, повідомляє Офіс Президента.

Важливо ЗНО в Україні проведуть з 25 червня до 17 липня

Зеленський також поцікавився великою кількістю нових випадків зараження на Львівщині. Там за минулу добу зафіксували 200 випадків COVID-19. Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко пояснив, що така значна кількість випадків з'явилася через те, що було усунуто велику чергу громадян, які очікували на тести.

Якщо ж в окремих регіонах епідситуація не буде задовільною, то Кабмін напрацьовуватиме рішення щодо коригування умов для безпеки дітей.

Коронавірус коригує наші плани в усіх галузях. Маємо дбати про безпеку дітей, особливо коли в них відповідальний період ЗНО,
– сказав Зеленський.

В уряді повідомили, що показник захворюваності становить 46,8 випадку на 100 тисяч населення, а маркер, після якого треба ухвалювати рішення щодо епідемічної ситуації, – 60 осіб на 100 тисяч населення.

Актуально ЗНО-2020: як відбуватиметься тестування в умовах карантину

ЗНО в умовах COVID-19: головне

  • Цьогорічне ЗНО відбудеться у дещо незвичних умовах через пандемію коронавірусу. Попри це, на основну сесію Зовнішнього незалежного оцінювання зареєструвалися 379 493 людини.
  • З 4 червня учасники ЗНО отримали запрошення-перепустки з переліком пунктів, де вони складатимуть тестування.
  • Через несприятливу епідеміологічну ситуацію пробне ЗНО хотіли скасувати. Однак згодом воно таки відбулося в онлайн-форматі.

Як проводитимуть ЗНО-2020
Як проводитимуть ЗНО-2020 / Інфографіка 24 каналу