Абітурієнти можуть також завантажити картки результатів і скан-копії бланків відповідей з цих предметів, повідомили у пресслужбі УЦОЯО.

Зверніть увагу ЗНО-2020: визначили порогові бали з математики та фізики, з якими можна вступати у виші

Результати тестування за шкалою 100 – 200 балів з усіх предметів зазначаються у Інформаційній картці учасника ЗНО на сайті УЦОЯО.

Зауважимо, що інформаційна картка є додатком до Сертифіката ЗНО та разом із сертифікатом подається до приймальної комісії навчального закладу під час вступної кампанії.

Як подати апеляцію

У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату випускники можуть подати апеляційну заяву у письмовій формі до Українського центру оцінювання якості освіти.

Апеляційні заяви щодо результатів ЗНО можна подавати протягом 5 календарних днів від дня офіційного оголошення результатів з певного навчального предмета, враховуючи день оголошення.

Основна сесія ЗНО розпочалася в Україні з 25 червня та тривала до 17 липня в умовах карантину. Зараз учасники поступово отримують результати тестування. Додаткова сесія ЗНО розпочнеться 23 липня і триватиме до 11 серпня.

зно карантин правила умови
Як проводитимуть ЗНО у 2020 / Інфографіка 24 каналу