Стало відомо, що вчителька математики Волога Лілія Володимирівна змусила трьох учениць у віці 13 – 14 років зняти майже весь одяг.

До теми Директорка ліцею у Соснівці, яка ображала учнів за одяг та целюліт, вибачилася за булінг

Одна з потерпілих дівчат розповіла, що в її класі однокласники на перерві парили (ймовірно курили IQOS), але раптово зайшла вчителька і це побачила.

Вона почала кричати, обзиватися... Я їй сказала, що у мене нічого немає, потім вона всіх вигнала, і залишила мене та двох однокласниць. Сказала роздягатися до трусів і ліфчика, потім роззуватися… Ми це зробили, тому що вона змушувала, довела до істерики,
– розповіла учениця.


Тепер у бік дівчат "летить” купа погроз з боку дирекції школи, а також з’явилися інші історії знущань від цієї вчительки. Нібито вона:

  • вона стирала ганчіркою для дошки макіяж з обличчя школярки в її день народження,
  • вчителька змушували роздягатися інших,
  • загалом у школі педагоги б'ють і принижують учнів, а "дирекція закриває на це очі".

Крім того, в інтернеті опублікували відео, як вчителька ще в 2017 році била школяра в коридорі привселюдно.


Як пише місцеве видання "Конкурент", директор школи Олег Гребенюк визнає, що конфлікт у вчительки з цими трьома ученицями був, але інформацію про роздягання дітей не підтвердив. Від інших коментарів він відмовився.

До слова, нещодавно директорка Соснівського ліцею №2 Наталія Щербань під час розмови з 10-класниками дозволяла собі некоректні висловлювання про зовнішній вигляд учнів. Дорікнула підліткам, що "в таких штанах ходять в стайню". А одній з учениць звернула увагу на целюліт.