Також в онлайн-форматі взяли участь відомі мотиваційні тренери, підприємці, блогери, співаки та інші зіркові гості розповідатимуть про розвиток лідерства та комунікаційних навичок, підприємницького мислення та блогінгу, повідомляє 24 канал.

Цікаво Призначення Шкарлета, навчання під час карантину та гроші на освіту: підсумки тижня в освіті

До форуму долучився і президент Володимир Зеленський. Він звернувся до дітей та молоді та поділився порадами.

"Ви чули десятки промов, лекцій і тренінгів, тож чим вас здивувати? Чи зможу я бути оригінальним і дійсно корисним? Як краще звертатися до вас – юних та прогресивних, але водночас серйозних, успішних і вже майже дорослих? Хлопці та дівчата? Guys? Можливо, пані та панове?", – почав Зеленський.

Після цього президент запитав, чи можливо йому потрібно вживати слова "тік-ток", "вайб", "рофл", щоб не здаватися динозавром, або ж "стріляти" науковими термінами, як ходяча Вікіпедія?

Забагато сумнівів, чи не так? Хтось, напевно, подумав: а це точно мотиваційна промова? Насправді це й буде моя перша порада вам. Щойно ви побачили, що вагання, нерішучість, невпевненість заважають і гальмують – вони "з’їдають" ваш час та енергію для руху до мети,
– запевнив Зеленський.

Тож перша порада президента – не вагайтесь, не звертайте зі шляху та впевнено йдіть до кінця.

"Насправді не зовсім так. Бо моя друга порада – сумнівайтесь. Навіть коли рішення здається очевидним, ідея – стовідсотковою, інформація достовірною. Адже все може виявитися зовсім навпаки. Тому – сумнівайтесь", – наголосив очільник держави.

Зеленський пояснив, що парадокс у тому, що людині можуть заважати як постійні сумніви, так і надмірна самовпевненість.

За його словами, щоб зрозуміти, як саме діяти, треба пройти власний шлях – з перешкодами, стінами, скепсисом, зачиненими дверима та розставленими граблями. На них обов’язково доведеться наступити й набити свої ґулі.

Генрі Форд і Стів Джобс, Сергій Корольов і Борис Патон стали собою без лекцій на Тедексі і навіть без історій успіху. У кожного з них був свій унікальний шлях у підручники з історії. Впевнений – і у вас також. Ваше покоління є надією України,
– зауважив Зеленський.

Звернення Зеленського до дітей та молоді: дивіться відео

Що відомо про Всеукраїнський онлайн-форум Національної ради дітей та молоді?

Щороку проходить Всеукраїнський Форум Ради, який об’єднує дітей та молодь з усієї України. Цього року через карантин форум відбувався онлайн. Мета заходу: мотивувати дітей та молодь перетворювати виклики 2020 року на можливості у 2021 році.

Форум присвячений підвищенню рівня мотивації дітей та молоді до розвитку навичок для успішного життя. Зазначимо, що у форумі взяли участь лідери шкільного самоврядування, учні 8-11 класів звичайних шкіл та шкіл-інтернатів.