Джерело: 24 канал

Онлайн-курс є безкоштовним та складається з 6-ти модулів, додаткових матеріалів, тестів і практичних завдань. Перші два модулі курсу вже доступні за посиланням.

Цікаво Сертифікація-2021: розпочалася реєстрація для вчителів – які документи необхідно подати

Усі вчителі, які пройдуть курс до кінця та успішно складуть фінальне тестування, отримають сертифікат.

Онлайн-курс присвячено особливостям викладання української мови для учнів у школах з навчанням мовами національних меншин.

Онлайн-курс допоможе знайти відповіді на питання:

  • як підготуватися до початку вивчення мови;
  • які фактори впливають на засвоєння другої мови;
  • якими є особливості планування навчання з фокусом на учня;
  • як виконати вимоги до обов’язкових результатів навчання.

Так, за допомогою курсу вчителі навчаться правильно організувати навчання, обирати ефективну стратегію планування уроків, створювати сприятливе середовище для вивчення другої мови тощо.

У МОН наголосили, що Фінляндія є ключовим партнером у розвитку освітніх ініціатив, а фінський досвід є взірцем для шкільної реформи в Україні.

Що відомо про проєкт "Навчаємось Разом"?

Це чотирирічна програма співпраці, яка почалася між Україною і Фінляндією в липні 2018 року і до якої приєднався ЄС в кінці 2018.

Фінська підтримка реформи української школи зосереджена на загальній середній освіті і спрямована на досягнення підготовки вчителів, популяризації освіт та освітнього середовища. Зокрема, підтримка вдосконалення навчання української мови серед меншин зосереджена на Чернівецькій та Закарпатській областях.