Про це повідомила заступниця міністра освіти Любомира Мандзій на своїй сторінці у фейсбуці.

Цікаво Директора школи можуть посадити у в’язницю, якщо через порушення карантину помре учень

Вона наголосила, що за два тижні навчання вже захворіло близько 130 педагогів та 168 учнів, а на самоізоляції перебувають понад 5, 5 тисяч вчителів та 115 класів.

"Майже за 2 тижні навчання захворюваність педагогів та учнів різко збільшилася. Серед моїх знайомих, які пов’язанні з освітою, є багато і тих, хто переніс СOVID-19 у складній формі", – повідомила Мандзій.

Вона наголосила, що ситуація наразі складна для всіх. Так, вчителі навчаються поєднувати очне та дистанційне навчання, директори організовують безпечні умови навчання тощо. "Але найбільший біль директорів полягає в тому, що немає кого ставити на заміну, бо кількість хворих збільшується", – додала заступниця міністра.

За її словами, на жаль, епідемія COVID-19 непідвладна МОН. Тому керівникам, освітянам, батькам та учням вона порадила ставитися до цього з розумінням та робити все, що в силах кожного. Зараз не час "перекладання" відповідальності", – підсумувала Мандзій.

Правила поведінка, коли в учня виявили симптоми коронавірусу інфографіка 24 канал
Правила поведінка, коли в учня виявили симптоми коронавірусу / Інфографіка 24 каналу

До слова, Міністерство охорони здоров’я надало рекомендації щодо організації навчання в закладах освіти. Яких правил варто дотримуватися – читайте тут.