На сайті інституту Євгена Баженова вже зазначили виконувачем обов'язків директора. Однак наказу про призначення поки немає в доступі, повідомляє сайт Нової української школи.

До теми Жодних тісних стосунків з Табачником не було, – Шкарлет

Перед Баженковим Інститут модернізації змісту освіти очолював Костянтин Трушковський.

Що відомо про Євгена Баженкова

  • Баженкова звільнили з посади директора Фонду соціального страхування в травні 2018 року. Підставою для звільнення стало його рішення про зміну форми власності із державної на приватну 71 об’єкта фонду.
  • У листопаді 2019 року суд скасував рішення правління фонду про звільнення Баженкова. Після цього приватний нотаріус записав його в держреєстрі як директора фонду. Тоді Мінсоцполітики оскаржив таке рішення нотаріуса в Мін’юсті, який скасував поновлення Баженкова на посаді.
  • Також Баженков працював у Міністерстві освіти і науки, коли його очолював Дмитро Табачник.
  • З травня 2011 до грудня 2012 він очолював там департамент взаємодії з центральними органами виконавчої влади, засобами масової інформації та громадськими організаціями.
  • Згодом до червня 2014 року був у МОН головою комітету з фізичного виховання і спорту.
  • Після цього працював в апараті генерального прокурора та заступником міністра молоді та спорту.


Баженков (крайній справа) і Дмитро Табачник / Фото spartak.org.ua

Що відомо про Інститут модернізації змісту освіти?

Це установа, підпорядкована Міністерству освіти, що зокрема займається розробкою та проведенням конкурсів підручників для шкіл. ЇЇ утворили у 2014 році.

У 2018 році інститут провалив терміни друку підручників для першачків Нової української школи. Після цього тодішня очільниця МОН Лілія Гриневич почала реформу установи.

У липні 2019-го був створений Український інститут розвитку освіти, який має поступово забрати на себе функції ІМЗО – зокрема йдеться про розробку шкільних підручників.