Шкарлет заявив, що помітив такі гучні заголовки, але вважає, що через медіа ЄС не буде доносити своєї думки до Міносвіти. Про це він написав у своєму телеграм-каналі.

До теми: Євросоюз попередив Шкарлета про небезпеку змінювати реформу у МОН: деталі

За словами Шкарлета, це дійсно було, але він просить користуватися лише офіційними джерелами інформації. "Цитування уривків із листа є вирваним із контексту, що нівелює розуміння змісту листа в цілому", – сказав він.

Отож, очільник МОН підтвердив, що відомство лише минулої доби, 28 жовтня, отримало лист від Євросоюзу. І він стосується тривалої і плідної співпраці з експертами ЄС та реалізації заходів реформ освіти та системи державного управління.

"Нагадаю, що у вересні я мав зустріч з керівником програм співробітництва ЄС в Україні Стефаном Шльойнінгом, на якій ми обговорили питання продовження реформ за підтримки ЄС, у тому числі Нової української школи", – написав Шкарлет.

Він додав, що між МОН та ЄС триває конструктивний діалог і результативна співпраця. І вони разом опрацьовують як питання реалізації вже запущених реформ в освіті, так і розробляють нові.

Що відомо про попередження ЄС?

У ЗМІ зявилася інформація, що Євросоюз звернувся з листом до Шкарлета, у якому нагадав йому про допомогу Україні у сфері освіти та науки.

Представники ЄС закликали очільника МОН продовжувати належну дію новостворених директоратів і посилювати їхню роль у міністерстві. "Будь-який відкат досягнутого раніше успіху у реформах викличе нашу занепокоєність та може підірвати нашу співпрацю", – йшлося у листі.