Про це йдеться на офіційному сайті Міністерства освіти на науки.

Цікаво Шкільні їдальні в Києві показали, чим насправді годують учнів: фото і відео

Так, у МОН наголосили, що вони почали отримувати скарги про погіршення якості шкільного харчування, зокрема це стосується сніданків, з якими нещодавно був скандал.

"За організацію харчування учнів у період карантину та перевірку якості продуктів відповідає безпосередньо керівник та засновник школи", – повідомили у відомстві.

Тобто всі рішення щодо харчування учнів у період карантину приймають керівник та засновник школи. Так, вони мають врахувати особливості організації навчання в закладі освіти, кількість учнів, спосіб організації харчування тощо.

У міністерстві додали, що обов'язковим етапом в організації харчування є оцінка якості продуктів за смаком, запахом, кольором, консистенцією, умовами зберігання тощо. Тільки після цього страви можуть подаватися дітям.

Що відомо про скандал з харчуванням учнів у школах Києва?

У столичних школах дітей годують спеціальними ланч-боксами, проте їх склад обурив багатьох батьків. Там доволі мало продуктів, і вони не надто корисні для малечі.

Так, киянка розповіла, що діти отримали на сніданок два шматочки сиру, маленьку булочка, яблуко, сливу, шматочок несвіжого банану і сік. Більше про це – читайте за посиланням.