З нового навчального року школам та округам потрібно буде проводити перевірки здоров’я та обстеження учнів і персоналу. Також навчальні заклади вимагатимуть носити маски та максимально дотримуватися соціального дистанціювання, гігієни рук тощо, пише Освіторія.

Цікаво Уроки щодня і по 20 хвилин: як в Одесі планують проводити навчання з 1 вересня

Також у школах відбуватимуться регулярне прибирання аудиторій, температурний скринінг учнів та контактне обстеження всіх, хто був хворий. Навчальні заклади закриють, якщо збільшиться рівень зараження коронавірусом.

На першому плані у школах Нью-Йорку – справедливість освіти. І хоча округам надають керівні принципи, в них є свобода для творчих рішень і гнучкості на місцях.

Навряд чи всі школи одразу відкриються з нового навчального року. Тому закладам освіти варто чекати на оновлені вказівки, залежно від ситуації.

Натомість в Україні Міносвіти розглядає три варіанти початку навчального року, залежать вони від епідеміологічної ситуації в окремих регіонах:

  • варіант перший — низький рівень захворюваності, відвідування закладів освіти дозволено у звичайному режимі;
  • варіант другий — високий рівень захворюваності, освітній процес забезпечується дистанційно;
  • варіант третій (найбільш імовірний) — середній рівень захворюваності, освітній процес забезпечується як дистанційно, так і в закладах освіти з дотриманням правил дистанціювання.

Серед рекомендацій у школах розглядають такі:

  • Перед початком роботи закладу всім працівникам вимірюють температуру. Дітям мірятимуть температуру перед входом у заклад.
  • Працівників і дітей з температурою, вищою за 37,2, не допускатимуть у школи.
  • Батьки, які приводять дитину у заклад, повинні користуватися масками.
  • Заклади мають бути оснащені антисептиками.