Головний санітарний лікар України особисто протестував кілька шкіл у столиці, а також на Київщині та Житомирщині. Усі вони відповідають правилам, які надані Міністерством охорони здоров’я. Про це сам Віктор Ляшко розповів під час брифінгу, передає 24 канал.

Це корисно Як психологічно підготуватися до ЗНО: прості поради

Хотів би нагадати, що 25 червня стартує ЗНО. Уряд, органи місцевого самоврядування, департаменти освіти, охорони здоров’я, головні санлікарі, директори шкіл зробили все можливе для проведення безпечного тестування в умовах карантину,
– наголосив він.

Головний санлікар попросив батьків та самих учасників ЗНО напередодні дотримуватися усіх карантинних заходів, обмежити власну мобільність, не відвідувати місця скупчення людей, носити маски у громадських закладах та обробляти руки антисептиком

Як проходитиме ЗНО в умовах карантину:

  • В кожній школі, що є пунктом тестування, будуть сформовані чіткі маршрути заходу учнів до аудиторій. На вході висітимуть розроблені графіки.
  • Діти мають з’явитися у певний час, перед входом їх опитають про стан здоров’я проведуть термометрію, скажуть аудиторію.
  • Вони чітко по стрілках пройдуть в аудиторію, в якій має бути не більше 15 осіб. Парти мають бути розставлені так, щоб зберігалася дистанція у 1,5 метри між учасниками ЗНО.
  • По школах мають бути розставлені антисептики.
  • У санітарних кімнатах має бути мило, протічна вода, паперові рушники.
  • Всім учасникам ЗНО нададуть захисні маски в школах, буде організоване медичне чергування біля цих закладів освіти.

ЗНО 2020 під час коронавірусу правила умови що треба знати інфографіка
Правила проведення ЗНО 2020 під час пандемії коронавірусу / Інфографіка 24 каналу