Заяви прийматимуть до 22 серпня

Про це повідомила на брифінгу виконувачка обов'язків міністра освіти Любомира Мандзій, інформує 24 канал.

Актуально Як буде проходити ЗНО в Україні в умовах карантину: пояснення МОЗ

Якщо у абітурієнта до цього часу не буде документа про здобуття середньої освіти, то заяву на вступ можна подавати і без нього. А оригінал можна буде донести вже на початку навчального процесу.

Умови вступу на бакалаврат

Для вступників на основі повної загальної середньої освіти реєстрація електронних кабінетів розпочинається 1 серпня, прийом заяв та документів триватиме з 13 до 22 серпня (для тих, хто вступає за результатами ЗНО), та до 16 серпня для вступників, що складатимуть вступні іспити в закладі вищої освіти.

Творчі конкурси та вступні іспити на місця державного замовлення будуть проводитись з 1 до 12 серпня. Надання рекомендацій для зарахування на бюджет відбуватиметься не пізніше 27 серпня, а подача вступниками документів для зарахування – до вечора 31 серпня.

Цікаво Як вдало скласти ЗНО: смішні забобони

"Міністерство освіти та науки передбачило для вступників можливість подачі оригіналів документів поштою (і у зв’язку з цим до 5 днів збільшено інтервал між останнім днем подачі документів та виданням самого наказу про зарахування). Передбачено також, що вступники зможуть надіслати сканкопії необхідних документів електронною поштою, наклавши на них кваліфікований електронний підпис, а самі документи донести після початку навчання", – відзначили в міністерстві.

вступна кампанія дати вступу у внз
Дати вступної кампанії 2020 / Інфографіка МОН

Вступ на магістратуру

Терміни проведення реєстрації для складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) було перенесено через пандемію. Реєстрація тривала з 12 травня до 5 червня та відбувалась онлайн. Водночас дати проведення ЄВІ та ЄФВВ залишилися незмінними – 1 та 3 липня відповідно.

магістратура дати вступу
Дати вступної кампанії на магістратуру / Інфографіка МОН