З початку роботи Всеукраїнської школи онлайн на ній зареєструвалося понад 120 тисяч користувачів, а кількість взаємодій зросла до 15 мільйонів. Платформа вдосконалюється й надалі, а відеоуроків стане ще більше, передає пресслужба МОН.

Цікаво Безпека в кіберпросторі: як організувати освітній процес онлайн – відеолекції

Зі старту роботи 11 грудня 2020 року на платформі зареєструвалися 120 392 користувачі, серед яких:

  • 90 026 учнів;
  • 25 128 вчителів;
  • 5 243 слухачів.

Незабаром ми плануємо запустити функціонал "Кабінет учителя" з можливістю запрошувати учнів до перегляду курсів, відстежувати їх навчальний прогрес та створювати власні уроки,
– повідомляє Сергій Шкарлет.

Окрім цього, розробляються мобільні додатки для пристроїв IOS та Android, які підвищать комфорт користування платформою зі смартфонів.

Що відомо про Всеукраїнську школу онлайн

Це сучасний онлайн-ресурс для змішаного та дистанційного навчання учнів 5-11 класів з матеріалами, які відповідають державній навчальній програмі.

Платформа створена за ініціативи МОН та Мінцифри, а громадська спілка "Освіторія" реалізувала проєкт за підтримки Посольства Швейцарії в Україні.

Як стати користувачем платформи

Щоб використовувати ВШО необхідно пройти безкоштовну реєстрацію. Для цього треба перейти за посиланням та заповнити онлайн-форму. Згодом на електронну пошту, вказану при реєстрації, прийде лист з інформацією про активацію облікового запису.

Користувачі мають можливість записатися на навчальні курси, переглядати безкоштовні матеріали та слідкувати за своїми досягненнями.