Хто розпилив перцевий балончик у школі

У поліції розповіли, що перцевий газ із балончика розпиляли двоє 9-класників у порожньому класі. Після чого в приміщенні з’явився відчутний сторонній запах.

До теми Школярка з Рівненщини систематично цькувала ученицю 6 класу: як покарали її батьків

Школярі вирішили провітрити клас та відчинили вікна та двері у класі. Через це речовина поширилася на коридор, повз який проходили інші учні.

Усіх дітей, які поскаржилися на погане самопочуття, госпіталізували до місцевої лікарні. Завідувач центральної оперативної диспетчерської швидкої на Волині Станіслав Лінік розповів Суспільному, що отруєння перцевим газом зафіксували у 15 учнів.

Зі школи було транспортовано до лікарні 15 дітей, потім ще виїжджали до двох дітей додому. Хворі були госпіталізовані з алергічними проявами, але основне – це отруєння перцевим балончиком, немедикаментозне отруєння,
– зазначив медик.

Який стан учнів

Директор Маневицької багатопрофільної лікарні Олег Бегаль додав, що госпіталізованим дітям від 11 до 13 років. Їх оглянули черговий лікар, педіатр і реаніматолог.

"Десятьох дітей після надання допомоги, зокрема протиалергічних препаратів, відпустили додому, а ще п'ятьох залишили під наглядом у лікарні", – зазначив директор медзакладу.

За словами Олега Бегаля, частина дітей скаржилася на загальну слабкість, запаморочення, сльозотечу та пирхоту в горлі.

П'ятеро дівчат, у яких зранку були скарги на важкість дихання та пирхоту в горлі, ми залишили під наглядом на день. Також їх оглянув лор та окуліст. Скарг у пацієнток уже немає,
– додав директор лікарні.

За інформацією поліції області, наразі триває перевірка, після проведення якої визначать міру відповідальності для підлітків, які вчинили правопорушення.

До слова, батьки четвертокласників Рожнятівського ліцею в Івано-Франківській області розповіли, що вже кілька років їхні діти потерпають від агресії двох братів-однокласників. Кілька фактів булінгу підтвердила і поліція. Деталі – читайте тут.

Інші випадки отруєння перцевим балончиком у школах

  • У Київській школі №97 розпилили перцевий балончик. Дітей вивели на вулицю та відпустили додому. Деякі діти скаржилися на кашель та важкість дихання. На місце події викликали правоохоронці, які мають встановити, хто розпилив перцевий балончик.
  • У школі №31 Краматорська Донецької області учні розпорошили перцевий балончик. В результаті інциденту постраждали двоє людей – одного учня ушпиталили, а у вчительки стався серцевий напад. Деталі – за посиланням.
  • У Харкові у гімназії №153 евакуювали 750 дітей через одну ученицю. Очевидці розповіли, що дівчинка з 7 класу застосувала перцевий балончик. Школярка зізнається, що зробила це випадково.
  • У школі №22 в Одесі восьмикласник розпилив перцевий балончик просто в обличчя вчительці. Згодом з’ясувалося, що учень має нестабільний емоційний стан через смерть матері, про що вчителька не знала. Деталі – читайте у статті.