Батьки вимагали повернути дітей до шкіл. Акція пройшла у неділю, 17 січня, і тривала близько години. Звернення до міськради не передавали, повідомляє видання "Суспільне".

Цікаво У яких містах школи почали онлайн-навчання після канікул: звіт по областях

Протестувальники тримали в руках плакати "Ми проти онлайн-навчання", "Мої діти – моя відповідальність", "Ні онлайн-освіті".

У мене робота з 9 до 18 години, вдома з дитиною залишається бабуся, їй важко опанувати комп'ютер та допомогти дитині. Тому, найкраще рішення – це жива школа,
– розповіла учасниця акції Людмила Романчук.

Зазначимо, що, окрім батьків, на протест вийшли і бабусі з дідусями, яким доводить робити уроки з онуками, поки батьки зайняті на роботі,

Так, одна бабуся поскаржилася журналістам, що через роботу батьків, вона вчить уроки із внуком-п'ятикласником. "Часто зникає інтернет-зв'язок і увага онука розсіюється, а пояснити тему предмета я не можу", – каже Галина Симчук.

Дивіться фото з протестів батьків у Вінниці:


Протести у Вінниці / Фото "Суспільне"


Протести у Вінниці / Фото "Суспільне"


Протести у Вінниці / Фото "Суспільне"

Коли діти повернуться до очного навчання

Міністр освіти Сергій Шкарлет вважає, що учні 1 – 4 класів після завершення локдауну, 25 січня, мають повернутися до звичного формату навчання. Щодо старшої школи, то там уроки повинні проводити за змішаною формою.