Павлівська школа не розпочала звичний навчальний процес, адже різко погіршилась епідеміологічна ситуація, повідомив сільський голова Павлівки Віктор Кособуцький, пише "Калинівка city".

Читайте також Коронавірус в школах: по Україні за перші дні навчання стрімко закриваються заклади освіти

Двоє вчителів школи лікуються від COVID-19, ще у двох хворобу підтвердили впродовж останньої доби (3 вересня – 24 канал),
– розповів Кособуцький.

Та додав, що у сімох педагогів висока температура, є ознаки гострої респіраторної інфекції і підозра на коронавірус.

Яким тепер буде формат навчання

З початку наступного тижня середні та старші класи Павлівської загальноосвітньої школи навчатимуться дистанційно. Так триватиме до 11 вересня.

Оскільки учні молодших класів не контактують з вчителями старшої школи і ніхто з вчителів молодших класів не захворів, то вони наразі навчатимуться у звичайному режимі.

До теми У Києві чотири дитячі садочки закрили на карантин

Закриття шкіл по Україні у перші дні навчання: коротко

  • У Києві вже кілька навчальних закладів закрили на карантин. Зокрема, чотири дитячі садочки та дві школи у різних районах міста.
  • Ще дві столичні школи переведені на дистанційне навчання через зараження коронавірусом учителів. І ще приблизно 20 класів в 11 школах Києва перейшли на навчання онлайн через інфікування учнів.
  • У перший день навчання коронавірус виявили в учня однієї зі шкіл Бердянська. Внаслідок цього клас закрили на двотижневий карантин.
  • На Київщині у місті Васильків закрили на карантин середню школу №2.
  • У Вінниці коронавірус виявили у третьокласника, який встиг сходити першого вересня до школи. Наразі невідомо, чи закриватимуть всю школу чи лише клас піде на карантин.
  • Схожа ситуація і в Миколаєві. На самоізоляцію там пішов весь клас та дві групи дитячих садочків.

Рекомендації для школи
Рекомендації МОЗ щодо навчання / Інфографіка 24 каналу