Про доступ до відеоуроків пише офіційний сайт Президента України.

Вас зацікавить: ЗНО 2020: Міносвіти запускає онлайн-підготовку до тестів – з яких предметів та де дивитись

Окрім телеканалу "Дом", мешканці окупованих територій зможуть переглядати відеоуроки і на телеканалах, які входять до пакету партнерів.

Мешканці окупованого півострова, які мають доступ до телебачення через супутникове обладнання, також матимуть змогу дивитися відеоуроки в ефірі UA: Перший та інших каналів – партнерів проєкту, які входять у їхній супутниковий пакет,
– пояснили у пресслужбі Президента України.

До списку каналів-партнерів проєкту входять: Newsone, ZIK, 112 Україна, ПлюсПлюс, Zoom, Індиго, УНІАН, Рада, UA: Культура, UA:Перший, М1.

Читайте також: Олена Зеленська знялась у зйомках телеуроку для 5 класу

Що відомо про "Всеукраїнську школу онлайн"?Освітній проєкт, ініційований Президентом України. Це відеоуроки, які щодня виходитимуть на українських телеканалах. Метою є надати доступ до якісної освіти українським школярам, які під час карантину не можуть відвідувати школи.

Зйомки уроків відбуватимуться у Новопечерській школі міста Києва. У відеозаняттях окрім 40 київських педагогів також беруть участь українські ведучі, музиканти, актори, тощо.

Переглянути відео із заняттями також можна буде на офіційних сторінках Міністерства освіти і науки України у Facebook та YouTube.