Джерело: 24 канал

Кабінет Міністрів України під час засідання 3 лютого встановив доплати за роботу медиків у несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я.

До теми Школи мають отримати ліцензію на медичну практику, – МОЗ

Медичні працівники у закладах освіти будуть отримувати доплати в розмірі 20% від посадового окладу. Кошти виділять із грошей, передбачених на оплату праці працівників відповідного закладу освіти.

Міністр освіти Сергій Шкарлет написав у телеграмі, що команда МОН ініціювала впровадження доплат медпрацівникам, а кошти будуть нараховувати додатково до суми встановленої мінімальної заробітної плати.

Дякую уряду за ухвалення цієї ініціативи. Медики в закладах освіти потребують сьогодні соціального захисту та підтримки не менше, ніж освітяни чи колеги-лікарі, які працюють у медзакладах,
– зазначив Шкарлет.

До слова, у МОЗ наголошують, що під час навчання школярі повинні бути забезпечені постійним моніторингом стану здоров’я.

Зокрема, медичне обслуговування може здійснюватися медиками, які входять до штату таких закладів освіти. А у випадку відсутності у школі медпрацівника, можна укласти договір із будь-яким закладом охорони здоров’я про медобслуговування.