Відповідне рішення Кабінет міністрів України затвердив під час засідання 13 жовтня, передає 24 канал.

Цікаво Уряд затвердив рішення почати в школах канікули з 15 жовтня, а у вишах – онлайн-навчання

"Комісія з ТЕБ та НС підтримала пропозицію МОН, щоб у школах рекомендувати провести канікули з 15 по 30 жовтня. Після їх завершення можливе переведення на дистанційну форму навчання. Уряд погоджується і пропонує внести це у постанову про канікули", – сказав Шмигаль.

Як навчатимуться учні 1 – 4 класів

Натомість під час брифінгу після засідання очільник МОН Сергій Шкарлет розповів, як навчатимуться учні початкових класів після канікул, які МОН рекомендують провести з 15 по 30 жовтня 2020 року.

Після 30 жовтня для учні 1 – 4 класів, залежно від епідемічної ситуації та рівня захворюваності на коронавірус, в школах на підставі консультацій з МОЗ можуть запровадити інші форму навчання, окрім дистанційного. Зокрема – змішане або очне навчання,
– сказав він.

Додамо, що під час брифінгу виступив і міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Він наголосив, що на дистанційному навчанні та самоізоляції наразі перебуває понад 5 тисяч класів.

"Зрозуміло, що ці показники постійно змінюються: деякі класи виходять з самоізоляції, а деякі навпаки – переходять на онлайн-навчання", – додав він.

Натомість кількість закладів освіти, які повністю перебувають на карантині, – 536, але ця цифра теж щодня змінюється.

До слова, у Києві вже п'ять шкіл закриті на карантин через виявлення коронавірусу у вчителів. Наразі на дистанційному навчанні перебуває 520 класів у 174 школах столиці. Усього у Києві COVID-19 виявили у 591 школярів та 403 вчителів.