Президент наголосив, що в Україні катастрофічно бракує кваліфікованих працівників. Тому спільно з експертами вже створили стратегію розвитку вищої освіти та розпочали відродження професійної освіти в Україні.

До теми Виші можуть отримати право розпоряджатися коштами та залучати інвестиції, – Шкарлет

Зеленський наголосив, що також він приділяє особисту увагу вищій освіті.

За моїм указом уряд готує Стратегію розвитку вищої освіти на наступні 10 років, державну програму з відновлення та розбудови мережі студентських гуртожитків, а також план популяризації освіти України серед іноземців,
– заявив президент.

Глава держави переконує, що Україна буде боротися за іноземних студентів, а українські виші повинні готувати конкурентоспроможних людей в сучасному світі.

"Роботи тут чимало, але хочу запевнити, що ваша освіта завжди матиме надійного союзника в особі президента України. Я готовий зі свого боку допомагати в реалізації усіх ініціатив та реформ для розвитку української освіти", – сказав Зеленський.

За його словами, 9 лютого буде опубліковано указ про створення при президентові Ради з розвитку загальної середньої освіти.

"Разом нам вдасться вивести нашу освіту на новий рівень, вірю, що ми зможемо спільно втілити у життя просту формулу – "Щасливі вчителі, щасливі діти, щасливі батьки = щаслива Україна", – підсумував президент.