Про заходи з перешкоджання поширення Covid-19 розповів міністр охорони здоров'я Білорусі Володимир Караник, пише Інтерфакс-Україна.

Схоже: Коронавірус зафіксували у Білорусі: захворів студент, який приїхав з Ірану

Виш, в якому виявили випадок захворювання на коронавірус, переводиться на індивідуальну програму навчання. це БНТУ (Білоруський національний технічний університет – 24 канал),
– розповів міністр.

Також студенти, з якими навчався хворий і сусіди по квартирі іранця переведені під медичне спостереження.

Іноземець проходив медичне обстеження, проте скарг на здоров'я не мав. Медики зафіксували підвищену температуру тіла та почервоніння горла. Після проведення тесту, виявилось, що студент таки підхопив коронавірус.

Ми відразу ж продемонстрували свою відкритість і поінформували про це громадськість і Всесвітню організацію охорони здоров'я,
– розповів чиновник.

Яка ситуація з коронавірусом в Ірані?В Ірані зафіксовано 270 інфікованих, а також 50 людей загинули від коронавірусу Covid-2019.

Більше про коронавірус в Ірані: Іран на другому місці за смертністю від коронавірусу: померли 50 людей

Що відомо про коронавірус Covid-2019: головне

  • Через спалах коронавірусу у Китаї закрили 16 міст, низка країн зупинили авіасполучення з країною.
  • Вірус поширюється у Європі. Нині Італія є епіцентром спалаху коронавірусу в Європі – там зафіксували 17 смертей і понад 650 заражених.
  • Станом на 28 лютого від вірусної пневмонії, яку спровокував коронавірус, померли 2 тисячі 858 людей. Загальна кількість інфікованих – 83 тисяча 374 особи по всьому світу. Втім, є і хороші новини – одужали понад 36 тисяч людей.
  • В Україні жоден випадок зараження Covid-2019 не підтвердився. Відомо, що 2 українців заразилися на лайнері Diamond Princess і одна українка інфікувалася в Італії.
  • 20 лютого Україна евакуювала з китайського Уханя 45 українців та 27 іноземців – вони відбувають двотижневу обсервацію у Нових Санжарах.