Його вже почали тестувати в Київському ліцеї №157. Надалі цю технологію будуть використовувати для пропуску не тільки в заклади освіти, а й інші громадські установи.

До теми Надмірна кількість контрольних – не найкраще для перевірки знань після дистанційки, – Шкарлет

Зазначимо, що технологія FacePay24 забезпечує безпеку системи за допомогою біометрії. Зокрема, вона забезпечує повний захист персональних даних за світовими стандартами.

Контроль допуску та відвідування шкіл

Ця технологія включає в себе передачу push-повідомлень на телефони батьків учнів про час, коли дитина прийшла в школу і пішла з неї. Тобто по обличчю буде проводитися розпізнавання школярів і працівників установи.

Вона також дозволяє обмежує доступ сторонніх осіб до приміщення.

За що ще відповідатиме нова система

Технологія також визначає температуру, фіксує відсутність захисної маски та сигналізує про необхідність її одягнути.

Вона включатиме адресний доступ до навчального контенту, педагогічних кейсів вчителів, даних про успішність учнів, адміністративну діяльність тощо.

Читайте також Чи захищені діти у школах Києва від нападів та надзвичайних ситуацій: відповідь КМДА

Також технологія FacePay24 дозволить перейти на цифрову платформу і безконтактні способи оплати харчування в ліцеї та використання платних послуг.

У ПриватБанку додали, що разом із Visa вони випустили 10 тисяч дитячих Карток "Юніора". Для їх власників у 20 школах діятиме акція: 25% кешбеку при оплаті обличчям.