Інцидент стався ще 15 вересня у школі № 279. Після уроків 11-річний Матвій Гевельчук розповів батькам, що вчитель трудового навчання – 56-річний Ігор Снігірьов – побив його.

До теми Мислитель Ленін і хижак "Тіматі": українку здивували "цікавинки" у шкільному щоденнику

Вчитель побив учня 5 класу

За словами дитини, педагог тягав його за волосся, подряпав вухо та штовхнув. Школяр каже, що вчитель обурився на нього після того, як помилково вирішив, що той порушує дисципліну в класі. Він, начебто, підійшов до хлопця, схопив за волосся та вухо.

Мама Матвія каже, що інші учні 5 класу були свідками бійки. Вчитель заявляє, що це наклеп.

Я вирішила розібратися в ситуації та поговорила з вчителем в той же день. Він пояснив мені, що начебто дитина вигадала, що її побили, та все спростував. Також вчитель припустив, що, можливо, мій син побився з кимось з однолітків на перерві,
– розповіла мати учня Світлана.

Проте батьки Матвія Гевельчука вже написали заяву до школи, поліції та показали сина медикам.

У школі конфлікт підтвердили

Директорка школи Леся Дорош підтвердила журналістам, що такий інцидент дійсно був, і вона про нього дізналась від класного керівника 5 класу. Директорка каже, що з’ясує всі обставини конфлікту.

Яке покарання отримає вчитель

Адміністрація школи зауважила, що у випадку підтвердження провини, вчителю загрожує догана, а у найгіршому випадку – звільнення.

Директорка уточнила, що вчитель трудового навчання Ігор Снігірьов працює у цій школі п’ять років. За цей час на нього не надходило жодної скарги.

До слова, директорку школи, яка називала учня бараном, ображала та хотіла зачинити у клітці, суд Запоріжжя визнав винною у булінгу. Проте її просто оштрафували на 850 гривень, а сільська рада заявила, що директорка відповідає займаній посаді.