Зазначимо, що жінку звинувачували в невиконанні батьківських обов’язків. А все через те, що її син не відвідував онлайн-уроків, бо вдома не було інтернету.

До теми В яких областях України учні навчаються дистанційно через карантин: перелік

В березні минулого року в усіх школах та садочках запровадили карантин та дистанційне навчання через епідемію коронавірусу. І це спричинило обурення серед батьків, адже не всі мали доступу до техніки та інтернету.

Так, 15-річний хлопець під час дистанційного навчання не виходив на зв’язок з учителями та мав багато пропусків. Вони подали заяву в поліції, а ті – до суду.

Мати учня визнала на суді провину, однак розповіла, що школяр не міг навчатись, адже в їхньому будинку не було інтернету.

Судді вирішили звільнити жінку від штрафу, що міг сягнути від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, за малозначністю порушення.

Схожі ситуації

Додамо, що це не перша ситуація, коли батьків намагалися притягнути до відповідальності за невиконання батьківських обов’язків через незабезпечення належних умов навчання.

  • Так, у лютому в Чернівецькій області суд закрив подібну справу щодо місцевої жительки, яка не змогла забезпечити навчання дітей, адже в неї був зламаний телефон, передає Liga.net.
  • А суд у Червонограді таки оштрафував 33-річну багатодітну маму, на яку подали до суду через постійні прогули уроків її дітьми.