Окрім цього, буде обрано ще 4 твори, автори яких отримають по 500 доларів на свої рахунки для заощаджень. Перед цим діти проходитимуть 2 тижні онлайн-курсу фінансової грамотності від платформи EVERFI.

Цікаво ЗНО в магістратуру: які іспити мають складати вступники після бакалаврату у 2021 році

Деталі конкурсу

Курси фінансової грамотності триватимуть з 1 до 15 квітня, а наприкінці навчання школярі матимуть можливість надіслати свої есе. У творі діти повинні розписати свої коротко- та довготермінові фінансові цілі, а також пояснити план їх досягнення.

У звичайних умовах, наші волонтери з банку проводили б навчальні курси очно. Оскільки квітень є місяцем фінансової грамотності, ми вирішили все ж запустити проєкт в онлайн-режимі,
– наголошує Джейн Балсмейєр, віцепрезидент Німецько-американського банку.

Керівництво банку розповідає, що ініціатива спрямована перш за все на розвиток фінансової грамотності серед молоді, а грошові винагороди є лише засобом мотивації дітей до навчання.

Цікаво Як вчителю зробити навчання ефективним та мотивувати учнів: 10 принципів психології

Прослухати онлайн-курс та взяти участь в конкурсі зможуть винятково школярі зі штатів Кентуккі та Індіана, однак в наступному році організатори планують охопити більше національних адміністративно-територіальних одиниць, а в перспективі – вийти на міжнародний рівень.