Роботи конкурсу складаються з двовимірних та мультимедійних творів, що ілюструють важливість фінансової грамотності. Переможці отримали грошові призи на загальну суму 10 000 доларів США, а їх роботи будуть виставлені в офісі Енді Майснера протягом одного року.

Цікаво Як пояснити дитині ціну грошей: поради для батьків

Школярі Жасмін Хенслер та Алекс Хендерсон отримали відзнаки за свої роботи під назвою "Загіпнотизований" та "Кулак влади".

Робота "Кулак влади" школяра Алекса Хендерсона / Фото Oakland County Treasurer's Office

Ініціатор конкурсу, підприємець та політик Енді Майснер розповідає, що фінансова грамотність, насправді, інколи може бути нудною.

Сила мистецтва та творчі методи можуть перетворити будь-яку тему на щось цікаве. Мені подобається, що конкурсанти висвітлюють проблематику ефективного управління грошима,
– зазначає Майснер.

Хеді Блатт, консультантка з образотворчого мистецтва у школах Окленду, заявляє, що конкурс підтримує якісну мистецьку освіту, заодно поширюючи тему фінансової грамотності.

Чудово, що у нас є така можливість, заохочувати школярів творити. Окрема подяка вчителям у школах, які й надихають своїх учнів всесторонньо розвиватись,
– коментує Блатт.