Коронавірус у школах Києва

Мер міста Віталій Кличко під час брифінгу повідомив, що у столиці лише початкові школи працюють в очному режимі. Натомість учні 5 – 11 класів після канілкул навчаються дистанційно.

Цікаво Коли у школах Києва почнуться канікули та чи будуть діти навчатися влітку

Станом на середу, 31 березня, у Києві закрито на карантин одну школу в Шевченківському районі міста. Зокрема, на дистанційному навчанні перебуває 163 початкових класи у 82 школах Києва.

Скільки учнів та вчителів захворіли на коронавірус? Усього у школах Києва COVID-19 виявили у 482 учні та понад 580 вчителів.

До слова, через пандемію більшість шкіл в різних областях перейшли на дистанційне навчання. Так, школи закриті у Івано-Франківську, Житомирській, Одеській, Закарпатській та інших областях. Більше про це – читайте за посиланням.

Коронавірус у садочках Києва

Кличко наголосив, що дитячі садочки в місті працюють попри локдаун. Так, станом на 31 березня у 170 дитячих садочках, де виявили коронавірус, тимчасово закрили 281 групу. Поки повністю на карантин не закритий жоден садочок у столиці. Наповненість дітей у групах становить майже 46%.

У яких випадках можуть закривати школи? Учням заборонено відвідувати школи, якщо на самоізоляції через контакт з хворим на COVID-19 перебуває більш як 50% дітей та працівників, або якщо в місті червона зона карантину (але учні 1 – 4 класів зможуть продовжити очне навчання).