Наразі у школі є лише один клас, а в ньому вчиться єдиний учень. Школа розташована у селі Задонецьке і є філією Зміївського ліцею №1.

До теми У Черкаській області 12-річна дівчинка втекла з дому через погані оцінки в табелі

Міський голова Змієва Павло Голодніков каже, що у 2022 році Задонецьку школу з одним учнем планують закрити рішенням сесії міськради.

Ми розглядаємо це питання. Учень навчається лише один на всю школу. У селі є підвіз автобусом до ліцею. Усі діти в селі вже перейшли до ліцею, один лише залишився,
– пояснив він.

Якихось подробиць про цього учня невідомо: ні в якому класі він навчається, ні як відбуваються його заняття, ні причини, чому дитину досі не перевели до ліцею.


Школа у селі Задонецьке

Міський голова додав, що у громаді також є малокомплектна школа у селі Красна Поляна. Там також мало учнів – 24 на всю школу, але її поки закривати не планують.

Додамо, що у селі Задонецькому, а даними останнього перепису населення у 2001 році, живуть 680 людей. Найближче місто – Зміїв.

До слова, у Стрийському районі Львівської області закінчили будівництво школи, яке тривало вже понад 30 років. Причиною затягування процесу був брак коштів. Спершу ремонтні роботи в будівлі з року в рік відкладали, а потім взагалі скасували. Деталі – читайте за посиланням.