Як школярка цькувала шестикласницю

Суд довів, що школярка неодноразово штовхала та обзивала у школі ученицю 6 класу цієї ж школи. Відомо, що 4 жовтня під час перерви дівчина вдарила сусідку по обличчю і зняла це на відео, яке розмістила в інстаграмі.

До теми Вдарила по обличчю через аплікацію: у Житомирі вихователька садочку побила хлопчика

Її тато Олександр розповів у суді, що коли побачив відео й дізнався про поведінку доньки, провів з нею бесіду, а відео змусив видалити.

Яке покарання понесли батьки учениці? Батько булерки запевнив, що надалі приділяти більше уваги вихованню доньки, аби вона більше ніколи так не робила. Суддя визнала його винним у булінгу та оштрафувала його на 850 гривень.

Зазначимо, що у разі доведення факту булінгу у навчальному закладі винуватець може отримати покарання у вигляді штрафу до 3400 гривень або громадських робіт.

Інші випадки булінгу у школі

  • У Херсоні учень дев'ятого класу знущався та здійснював психологічне насильство над іншими школярами. Приборкати його намагалися батьки та вчителів, але це не допомагало, тому педагоги звернулися до поліції. Деталі інциденту – читайте у статті.
  • У Полтаві п’ятикласник тероризує ліцей № 6 "Лідер", у якому навчається. Батьки інших учнів розповіли, що хлопець приносив до школи ніж, газовий балончик, залякував вчителів і дітей. Він вже чотири роки знущається з інших дітей.
  • У Тернополі суд виніс вирок матері учня школи №10, який 2 роки систематично цькував іншу ученицю. Тепер батьки булера мають заплатити штраф та судовий збір.
  • У Каховці Херсонської області перед судом за побиття десятикласника постане учень 7 класу, якому насправді 17 років. Хлопець вдарив старшокласника на перерві у груди, що той якийсь час не міг дихати.
  • Директорку школи, яка називала учня бараном, ображала та хотіла зачинити у клітці, суд Запоріжжя визнав винною у булінгу. Проте її просто оштрафували на 850 гривень, а сільська рада заявила, що директорка відповідає займаній посаді.