Інцидент стався селі Дівочках Черняхівської громади. Повідомлення про ймовірне вживання учнями гімназії побутової хімічної речовини до поліції надійшло від медиків.

До теми У школі Дніпра учні жорстоко побили 6-класника: відео та подробиці булінгу

За даними поліції, близько полудня один з учнів гімназії приніс з дому пакунок з побутовою хімією та пригостив вмістом інших школярів, вважаючи, що це солодощі.

Через деякий час діти поскаржилися на печіння в роті та погіршення самопочуття. Тому до навчального закладу викликали медичну допомогу.

Нині лікарі обстежують та надають допомогу 11 школярам 9 – 11 років.

До слова, на Херсонщині учениця 8 класу школи у Скадовському районі стала жертвою кібербулінгу від однокласників. Підлітки створили її фейкову сторінку в інстаграмі та знущалися з дівчини. Деталі – читайте у статті.

Текст публікації поліції Житомирської області:

Поліція закликає батьків зберігати хімічні речовини у недоступному для дітей місці та навчати їх побутової безпеки:

24 листопада до поліції надійшло повідомлення від медиків про ймовірне вживання учнями гімназії у с. Дівочках Черняхівської громади побутової хімічної речовини.

Попередньо, близько полудня один з учнів навчального закладу приніс з дому пакунок з побутовою хімією та пригостив вмістом інших школярів, вважаючи, що це солодощі. Через деякий час діти поскаржилися на печіння в роті та погіршення самопочуття.

Відтак до навчального закладу викликали медичну допомогу. Нині лікарі обстежують та надають допомогу 11 школярам 2010 – 2012 років народження. Поліцейські працюють на місці події та з’ясовують всі обставини.