На дистанційне навчання також переводять заклади позашкільної освіти. Про це повідомили у міській раді.

До теми У Мелітополі посилюють карантин: у громадський транспорт пускатимуть лише вакцинованих

У Мелітополі школи перевели на дистанційне навчання

Закладам середньої та позашкільної освіти Мелітополя рекомендували організувати навчання з 11 жовтня 2021 року за дистанційною формою та перенести осінні канікули на час з 18 жовтня по 24 жовтня,
– розповіли у міськраді.

Зокрема також мовиться про дистанційну роботу закладів клубного типу, а також бібліотек та музеїв. Ці установи обслуговуватимуть відвідувачів за попереднім записом.

Ба більше, порадили релігійним організаціям проводити діяльність в онлайн-режимі. Аналогічну рекомендацію дали щодо "Інклюзивно-ресурсного центру" та "Інклюзивно-ресурсного центру №2".

Окрім того, з 11 жовтня припиняють проводити міські фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи.

Саме так влада намагається розірвати ланцюг епідемічного процесу та стабілізувати рівень захворюваності на СОVID-19 у місті.

Коротко про карантин на Запоріжжі

  • Запорізька область перебуває в помаранчевій зоні з 7 жовтня. З того часу в регіоні вводять обмеження на проїзд у громадському транспорті. Зокрема транспорт в місті курсуватиме з 6:00 до 9:00 і з 16:00 до 19:00.
  • Ба більше, маршрутки не пускатимуть людей, які не мають вакцинації від COVID-19 або не мають при собі негативний результат ПЛР-тесту. Ця вимога поширюватиметься і на водіїв.
  • Користуватися громадським транспортом зможуть місцеві жителі, які отримали хоча б одну дозу вакцини від коронавірусу.