Джерело: Міністерство освіти і науки

За словами Шкарлета, основна мета співпраці – це спрямування зусиль на налагодження ефективного співробітництва та реалізації державної політики у сфері позашкільної освіти, діяльності закладів позашкільної освіти.

До теми У найближчі два роки масового закриття 10 – 11 класів не буде: експерт про реформу старшої школи

Міністр освіти зазначив, що позашкільна освіта дуже важлива, і кожна дитина має право на її здобуття. Але зараз треба активізувати органи місцевого самоврядування щодо підтримки навчання учнів у закладах позашкільної освіти.

Водночас президентка Міжнародної асоціації позашкільної освіти (МАПО) Олена Биковська наголосила на співпрацю відомств. Вона також вручила почесну відзнаку "Партнерство 2020" Міносвіті.


Шкралет отримав відзнаку / Фото з пресслужби МОН

Що таке позашкільна освіта?

Позашкільна освіта – це освіта, яку отримують учні та інші охочі в позашкільних навчальних закладах у вільний від навчання час. Випускникам, які складуть кваліфікаційні іспити, видається документ про позашкільну освіту.

Зокрема, заклади позашкільної освіти можуть бути у формі центрів, палаців та будинків творчості, клубів, студій, шкіл мистецтв тощо. Також вони можуть бути комплексними та профільними.