Це пропозиція – не лише урядовця, а й батька

Таку пропозицію, зазначив Шкарлет, він висуває не лише, як урядовець, а й як батько. Про це виконувач обов'язків міністра написав у телеграмі.

До теми У школах Сум осінні канікули триватимуть два тижні: рішення міськради

Знаю і розумію, що питання організації навчання вирішують на місцях. Важливо, щоб у такій непростій ситуації центральна та місцева влада діяли спільно. Тому дуже прошу дослухатися до рекомендацій Державної та місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а також РНБО,
– написав Шкарлет.

Шкарлет вважає, що головне – стримати COVID-19

Урядовець зазначив, що розуміє усі труднощі, з якими зіткнуться педагоги та батьки при переході на дистанційне навчання. Проте зараз, вважає Шкарлет, зараз головне запобігти стрімкому поширенню недуги.

Лист з рекомендаціями щодо дистанційного навчання

Також Міністерство освіти та науки 12 жовтня направить у регіони лист з рекомендаціями щодо переходу закладів освіти на дистанційне навчання. Про це міністр освіти та науки Сергій Шкарлет розповів в коментарі РБК-Україна.

Ми будемо офіційно рекомендувати або змішану форму, або повністю дистанційну. Не наказувати, а рекомендувати, ми нікого не можемо примусити, яку форму навчання застосувати,
– сказав Шкарлет.

Зокрема, рекомендаційний лист буде стосуватися помаранчевих зон карантину та регіонів із складною ситуацією з поширенням COVID-19. Міністр зазначив, що органи місцевої влади самі вирішують, коли починати канікули та яку форму навчання запроваджувати у закладах освіти.

Яка ситуація з коронавірусом в Україні?

Станом на 10 жовтня в Україні виявили 256 266 випадків коронавірусу. Померли 4 887 людей. Лише за останню добу COVID-19 діагностували у 5 728 осіб.