Таку думку висловив Шкарлет на годині запитань до уряду 18 вересня у парламенті, передає 24 канал.

Цікаво У мене теж немає ноутбука та планшета: Шкарлет про те, чи всі школи забезпечені інтернетом

Хоча у липня прем'єр-міністр Денис Шмигаль наголосив на тому, що Шкарлет очолює МОН на "своєрідному випробувальному терміні".

Зазначимо, що 25 червня Сергій Шкарлет, який працював ректором Чернігівського національного технологічного університету, став виконувачем обов'язків міністра освіти й науки за рішенням Кабміну і без підтримки Верховної Ради.

Окрім того, т.в.о. міністра освіти і науки відповів і на питання щодо плагіату, у якому його звинувачують. "Щодо плагіату, то є два заключення представників професійних органів, які спростовують плагіат. Я абсолютно впевнений, що для більшої частини науковців України це питання вже давно закрите", – запевнив він.

Дивіться відео про те, що Шкарлет нічого не знає про закінчення випробувального терміну:


До слова, Етичний комітет агентства з питань забезпечення якості освіти визнав, що у трьох роботах Сергія Шкарлета є плагіат. Ще один приклад плагіату помітили у монографії т.в.о. міністра освіти – там повністю скопійовано абзаци зі статті автора Бугая.

Що говорять депутати

Депутатка від партії "Голос" Інна Совсун ствердила, що, оскільки Сергій Шкарлет не підготував школи до нового навчального року, то він повинен піти з посади. "Зараз ми побачили непрофесійність Шкарлета, про яку ми попереджали, коли його призначали на посаду", – сказала нардепка.

Ми можемо судити за відгуками батьків та вчителів, які в останні дні серпня самостійно закуповували антисептики, маски та засоби для прибирання шкіл. Держава жодної копійки на це не витратила,
– повідомила депутатка.

За словами Інни Совсун, "провести нараду – це аж ніяк не допомогти школам підготуватися до навчального року".