Кінцевий термін підтвердження участі збіг 7 червня. Однак є можливість додаткової сесії. В Українському центрі оцінювання якості освіти оприлюднили спеціальний алгоритм дій абітурієнта для такого випадку.

Корисно Вступна кампанія-2022 в умовах війни: альтернатива ЗНО та умови вступу – корисна інфографіка

Як діяти вступнику

  • 8 – 18 липня – слід зайти на інформаційну сторінку, заповнити спеціальну форму, розміщену у вкладці "Підтвердження участі в НМТ". Далі потрібно підтвердити участь у додатковій сесії тестування і вибрати із запропонованого переліку країну чи регіон, потім населений пункт, у якому або поблизу якого учасник планує бути під час тестування.
  • 1 – 10 серпня ー вступник має надати остаточну інформацію про бажання пройти НМТ у певному місці;
  • до 12 серпня ー необхідно отримати запрошення-перепустку з місцем розташування тимчасового екзаменаційного центру для проходження НМТ. Там буде зазначена дата та час початку тестування;
  • 16 – 20 серпня ー взяти участь у додатковій сесії НМТ.

Уразі відсутності даних для доступу до Інформаційної сторінки, абітурієнти можуть скористатись сервісом "Отримання доступу до Інформаційної сторінки учасника ЗНО-2022/НМТ-2022". Можна правильно заповнити потрібні комірки та отримати логін й пароль.

З 1 вересня навчання буде офлайн

Українські навчальні заклади 1 вересня повернуться до очної форми навчання. Це стосується і школярів, і студентів. У школах мають облаштувати місця для укриття у разі загрози авіаудару.
Щоправда, робота навчальних закладів у прифронтових населених пунктах залежатиме від безпекової ситуації. МОН закликали молодь готуватись до офлайн-процесу в українській освіті.

Може зацікавити – Бабак розповів, що у шкільній програмі будуть серйозні зміни: відео