Ураховуючи надзвичайну ситуацію, в Департаменті освіти просять приділити особливу увагу вакцинації освітян Але поки для учнів продовжили канікули до 7 листопада.

До теми Школи можуть обирати: в Чернівцях школярі можуть перейти на дистанційку або канікули

Зазначимо, що канікули в черкаських школах розпочались на тиждень раніше – з 18 жовтня й мали тривати до 24 жовтня. Згодом їх продовжили ще до 31 жовтня й з 1 листопада діти мали виходити на навчання. Але тепер їх знову радять продовжити.

Заступник директора департаменту освіти Черкас Богдан Бєлов розповів, що продовження канікул школам до 7 листопада має рекомендаційний характер.

Ми рекомендуємо школам продовжити канікули на тиждень згідно із рекомендаціями МОН,
– сказав він.

Чиновник додав, що така рекомендація пов'язана із стрімким зростанням інфікування на коронавірусну хвороби.

Де ще продовжили канікули

В кількох регіонах України школи продовжили канікули до 7 листопада:

  • У Житомирі канікули для школярів продовжили на тиждень (до 7 листопада, – 24 канал). Також керівникам профтехів рекомендували перейти на дистанційне навчання.
  • Школярі Одеси теж відпочиватимуть два тижні – з 25 жовтня до 7 листопада. Яким буде навчання після канікул – наразі невідомо.
  • У Кривому Розі осінні канікули в школах продовжили до 7 листопада. Така необхідність викликана епідеміологічною ситуацією в області.
  • На Волині школам також рекомендували продовжити осінні канікули. Там зараз збільшилося кількість хворих на COVID-19, і хворіють вдвічі більше дітей, ніж вчителів.
  • І в Запоріжжі продовжили канікули у зв'язку зі стрімким збільшенням кількості хворих на коронавірус. Діти там відпочиватимуть до 7 листопада.

До слова, з 30 жовтня у червону зону карантину переходять Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Хмельницька та Чернігівська області. Як там будуть працювати школи та виші – читайте у статті.