Окрім того, якщо у цей період студенти мають практику, то вона теж має проходити онлайн. Відповідний лист МОН надіслало до керівників закладів вищої та фахової передвищої освіти, повідомляє пресслужба МОН.

Цікаво На період локдауну школи можуть оголосити канікули: рекомендації МОН щодо навчання

У Міносвіти додали, що під час впровадження дистанційного навчання варто враховувати рекомендації щодо організації поточного та семестрового контролю, а також атестації здобувачів освіти із застосуванням дистанційних технологій.

Також заклади освіти рекомендують запровадити гнучкий режим робочого часу і дистанційної роботи працівників в умовах продовження карантину.

До слова, уряд вводить суворіший карантин через COVID-19 на понад два місяці – з 19 грудня до 28 лютого. На цей період у вишах заборонено:

  • відвідувати очно заклади освіти групами у понад 20 осіб;
  • відвідувати заклади освіти, якщо на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває понад 50% студентів та персоналу закладу;
  • проводити в закладах освіти масові заходи (вистави, свята, концерти) за участю студентів з більш ніж однієї групи та за присутності глядачів.

Хто зі студентів має йти на самоізоляцію? Під час карантину на самоізоляцію мають йти особи, які прибувають в Україну для навчання з держави із значним поширенням коронавірусу (але це не стосується осіб, які не були в контакті з хворими на COVID-19). Самоізоляції також підлягають ті, хто прибуває з тимчасово окупованих територій Донбасу та Криму (окрім осіб, які не були в контакті з хворими на COVID-19).