Про закінчення реєстрації повідомляє пресслужба МОН.

Більше про сертифікацію: Закінчилась реєстрація на сертифікацію вчителів 2020: деталі

За словами виконувачки обов'язків міністра освіти та науки України Любомири Мандзій, в цьогорічну сертифікацію корективи вносить карантин.

Ми збираємо анкети і готові опрацьовувати їх. Успішне проходження сертифікації дасть можливість стати лідерами змін в освіті та отримувати 20% надбавки до зарплати. Закликаємо учасників другого етапу вчасно подати анкету самооцінювання і продовжити участь у сертифікації 2020,
– наголосила Любомира Мандзій.

Перед першим етапом реєстрації було 1711 охочих педагогів. Проте складати тест прийшли 1552 вчителі. Відтак, саме понад півтори тисячі вчителів чекають на другому етапі.

Загалом сертифікація відбуватиметься у три етапи. На першому вчителі пишуть тест, другий передбачає оцінювання власної педагогічної майстерності. Заключним етапом буде демонстрація свого практичного досвіду роботи.

Як відбувалось тестування

  • іспит складався із 100 завдань з вибором однієї правильної відповіді;
  • час на написання тестів – 180 хвилин;
  • питання стосувались освітнього процесу, педагогіки партнерства, технологій навчання, освітнього середовища.

Коли будуть результати?Результати тестування стануть відомі не пізніше 16 березня 2020 року. Вони будуть опубліковані в особистих кабінетах учасників сертифікації на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

За підсумками тестів вчителям дадуть знати чи вони допущені до наступного етапу сертифікації. Учасники, які пройдуть усі етапи отримуватимуть надбавку до зарплати у розмірі 20% від ставки протягом 3 років.

Важливо: Вчителі зможуть підвищувати кваліфікацію через приватні установи

Скільки учасників пройшли сертифікацію в минулому році?2019 року першу пілотну сертифікацію успішно пройшли 705 педагогів із 857 зареєстрованих.