Про це йдеться в Умовах прийому до закладів вищої освіти у 2021 році, передає пресслужба Міністерством освіти і науки.

Важливо! Вступна кампанія у 2021 році відбудеться в липні: оприлюднили нові умови прийому до вишів

Так, для вступу у 2021 році прийматимуться сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2018, 2019, 2020 та 2021 років у будь-яких комбінаціях.

До приладу, якщо конкурсним предметом буде встановлено іноземну мову, то вступник зможе подавати сертифікат ЗНО з однієї з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська) на власний розсуд.

Окрім того, з наступного року в Україні можна буде обрати окремий тест ЗНО лише з української мови. Проте абітурієнти замість результатів оцінювання з цього предмета зможуть використовувати при вступі результати тесту ЗНО з української мови та літератури за 2018, 2019 та 2020 роки.

До слова, у 2021 році зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься з української мови, української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької та іспанської мов.

Для вступу до закладу вищої освіти для здобуття ступеня бакалавра абітурієнт має подати сертифікати ЗНО з трьох конкурсних предметів (двох у випадку проведення творчого конкурсу).

Загалом учасник зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року зможе скласти ЗНО максимум з 5 предметів.