Водночас Андрій Садовий закликав розпочати осінні канікули у школах Львова та області принаймні з 19 жовтня, а не з 15 жовтня. Про це він написав у своєму телеграм-каналі.

Важливо Собі вколіть цю "бодягу": Садовий відреагував на закупівлю російської вакцини від COVID-19

Зрозумійте, що у батьків були свої плани на період навчань. Не так легко швидко знайти, чим зайняти дитину, і щоб вона була у безпеці. Тому я закликаю розпочати осінні канікули у школах Львова та області принаймні з 19 жовтня, якщо вже цього вимагає ситуація,
– наголосив Садовий.

Водночас він підкреслив, що не означає нехтування правилами карантину. За словами Садового, міська рада Львова спільно з міським штабом уважно слідкує за епідеміологічною ситуацією, аналізує дані й керується виключно здоровим глуздом.

Яка ситуація з COVID-19 у Львові

  • За весь період пандемії у Львові зафіксували 22 788 випадків зараження COVID-19. На жаль, недуга забрала життя 629 людей. Водночас 8 831 пацієнт зміг одужати.
  • За минулу добу, 11 жовтня, COVID-19 підтвердили у 200 людей. Можна сказати, що це середньостатистичний результат по всій країні. Значно більшу кількість нових хворих зафіксували у Харкові – 741.
  • Наразі Львів перебуває у помаранчевій зоні карантину.