За словами мами потерпілої дитині навіть не викликали швидку. Офіційно дівчинка впала в альтанці, а неофіційно – впала з другого поверху. Через цей інцидент дівчинка півтора місяця була в гіпсі.

До теми Посиніли губи: у дитячому садочку Кропивницького дівчинка ледь не загинула від переохолодження

Що відомо про інцидент

Дівчинку цього року віддали до ясел дитсадка "Віночок". Вона ходила до нього лише 10 днів, адже вже 7 вересня мамі зателефонувала вихователька й повідомила, що дитина травмувалася. Вона сказала, що дівчинка впала в альтанці та вдарилася головою.

Батьків попросили забрати доньку, бо вона сильно плаче. За словами Вікторії, доньці не надали жодної медичної допомоги та навіть не викликали швидку.

Що сказали у лікарні

Мама забрала дівчинку та відвезла до пологівської лікарні. Там зробили рентген тазу і сказали, що в дитини лише забій. Але дитині ставало гірше, тому батьки вирішили поїхати до дитячої обласної лікарні в Запоріжжі.

Там у доньки діагностували закритий перелом гомілки, черепно-мозкову травму та струс мозку. Дівчинка пролежала 6 днів у відділенні нейрохірургії і 1,5 місяця ходила в гіпсі.

Вікторія не вірить, що донька впала в альтанці й отримала такі серйозні травми. "Поверхня там рівна. А в дитини численні травми", – сказала жінка. Вона додає, що неофіційно їй сказали, що дочка впала з другого поверху.

У садочку хочуть зам’яти інцидент

Як каже мама дівчинки, у дитячому садку вдають, ніби нічого не сталося. А тепер хочуть зам'яти історію. Вікторія каже, що на зв'язок вийшла директорка садочка. Вона просила приїхати батьків до закладу та вирішити питання "без галасу".

Читайте також Покарали виховательку, через яку 4-річний хлопчик у Запоріжжі випав з вікна

Батьки ж написали заяву до поліції, але там поки що кажуть чекати. А ще сказали, що це перша справа у районі, коли батьки хочуть позиватися до дитячого садка.

Окрім того, вони зверталися з проханням по допомогу до мерії Пологів. І а місяць після травмування у мерії виділили 4 тисячі гривень на лікування дівчинки.

До слова, багатодітна матір із Дніпра поскаржилася на те, що їй погрожують у дитсадочку №348. Їй нібито стверджували, що звернуться до соціальних служб, якщо не забиратиме дитину вчасно. Деталі інциденту – читайте за посиланням.