Через такі висловлення викладачки Харківську академію культури 14 квітня пікетували. Акцію організувала організація "Фрайкор". Її представники повісили на сходах вишу банер: "Вата в голові? Немає місця на кафедрі!".

До теми Добре, що є Путін, – доцентка вишу у Харкові оскандалилася висловлюванням про війну на Донбасі

Що відомо про заяву Сімейкіної

Наталія Сімейкіна прокоментувала запис представниці Благодійного фонду "Харків з тобою", яка перепостила допис журналіста Олександра Михельсона про "корисних ідіотів для Кремля".

Полізли на Донбас. Турчинов і вся банда. В мене там купа студентів, які пишуть правду. Добре, що є Путін, може, всіх не доб'ють,
– написала Сімейкіна.

Зазначимо, що наразі коментар видалений. Але ми маємо скриншот посту і коментарів.


Скриншот допису та коментарі Наталії Семейкіної

Як на це відреагували у Харківській академії культури

Перший проректор академії Юрій Лошков наголосив, що слова Сімейкіної повністю дискредитують її як викладача освітнього закладу і є неприпустимими.

Людина просто не думає про наслідки своїх висловлювань. Або якщо вона дійсно має таку точку зору і такі переконання, то їй, звичайно, не місце як викладача, як українського педагога,
– вважає Лошков.

Зазначимо, що свою позицію Сімейкіна академії ще не надала. За словами першого проректора, у неї вимкнений телефон. Лошков сказав, що зараз СБУ має з’ясувати, чи реагувати на коментар викладачки правоохоронним органам.

Читайте також Професорка університету Драгоманова назвала себе "представницею російської цивілізації"

На питання, чи може дійти до звільнення викладачки, Лошков сказав: "Буде розглядатись питання на кадровій комісії".

Додамо, що Наталія Сімейкіна має 46-річний стаж науково-педагогічної роботи, є кандидаткою філологічних наук, доценткою. Вона викладає історію світової літератури, сучасний літературний процес, історію античної літератури, історію зарубіжної літератури середніх століть, історію світової літератури ХIХ ст. та інші.