Мовиться ні про що інше, як про кнопкодавство. І тепер у Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови про звільнення Сергія Шкарлета з посади. Картка документа №4525 з'явилася на сайті парламенту.

Важливо Студенти українських вишів виступають проти Шкарлета: вони вийдуть на протест під ОП

Авторами постанови вказані народні депутати фракцій "Голос" і "Європейська солідарність". Однак текст постанови поки не оприлюднили. Раніше представники обох фракцій заявили про намір звернутися до суду з оскарженням призначення Шкарлета на посаду.

Представники "Голосу" заявили про кнопкодавство під час голосування за призначення Шкарлета. Фракція "Європейська солідарність" також заявила про порушення під час голосування і звернулася до регламентного комітету з вимогою розглянути ситуацію, що склалася.

Що відомо про призначення Шкарлета

  • 17 грудня Рада підтримала кандидатуру Сергія Шкарлета, який до цього був у статусі виконувача обов'язків, на посаду очільники МОНу.
  • За його призначення проголосувало 226 парламентарів. Однак, присягу про вступ на посаду міністра Шкарлет складав під крики "Ганьба".
  • Під час попереднього обговорення його кандидатури депутати пригадали плагіат у його наукових роботах, а також роботу на "Партію регіонів" та "крило" ексміністра освіти та науки Дмитра Табачника.