ЗНО перенесли на 15 травня 2021 року. Водночас у Чернігівській області дата пробного тестування не змінилася. Воно відбудеться 24 квітня.

Важливо Шокуючі скандали, рішення МОН та уряду і скасування ДПА – підсумки тижня в освіті

Повідомляється, що попри дати пробного ЗНО, його учасники зможуть завантажити собі тестові зошити з будь-якого предмету. А потім – пройти його вдома.

Де знайти результати пробного ЗНО

Результати, згідно зі шкалою 1 – 12 балів, 100 – 200 балів, можна буде знайти в особистих кабінетах. Їх отримають ті учасники, які внесли свої відповіді до спеціального сервісу визначення балів.

На сайті Міністерстві освіти і науки нагадали, що всі учасники, які проходитимуть пробне тестування, повинні дотримуватись відповідних протиепідеміологічних заходів, зокрема:

  • перебувати в масках;
  • мати дезінфектори та користуватися ними;
  • дотримуватися соціальної дистанції з іншими учасниками тестування.

Також у МОН застерегли, якщо учасник тестування матиме симптоми ГРВІ, то йому краще залишатись вдома. Він зможе завантажити всі матеріали пробного оцінювання і визначити результати, не створюючи додаткових ризиків для здоров'я.

Відзначимо, що за інформацією Міністерства і науки, явка на пробне ЗНО, яке відбулось в більшості областей України 10 квітня, становила 93 – 95%. Загалом на нього зареєструвалось понад 120 тисяч українців.