Таку пропозицію висунули члени постійної Комісії з питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, культури та туризму в Одеській області.

Цікаво На Закарпатті ліцеїсти навчаються фінансової грамоти: гурток від бізнес-тренера

Відповідну заяву вже підготували на розгляд Верховною Радою України, а остаточне рішення щодо впровадження предмета в школах буде прийнято на сесії обласної ради, яка відбудеться 19 лютого.

Голова комісії Марина Зінченко розповіла, що розвиток навичок фінансової грамотності у дітей зараз як ніколи є пріоритетним.

Фінансова грамотність стане запорукою успіху школярів у дорослому житті, і згодом буде допомагати країні розвиватися загалом,
– вважає Зінченко.

Школярам планують розповідати про громадську відповідальність у галузі сплати податків, а також навчатимуть розумінню бюджету, зокрема для чого він потрібен та на що з нього йдуть гроші.

Факультативність чи обов'язковість фінансової грамоти у школах Одеси поки обговорюється. Якщо Верховна Рада та Кабінет Міністрів України підтримають дане рішення, то предмет можна буде запроваджувати як обов'язковий.

Додамо, що в деяких школах Одеської області практика проведення таких уроків вже існує, але предмет викладають в межах факультативу та нерегулярно.