У МОЗ запевняють, що не будуть закривати на карантин садочки та школи для деяких учнів. Про це розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, передає 24 канал.

Важливо Уряд встановить додаткові карантинні обмеження: перелік

"Ми розглянемо цю можливість і пропонуємо дозволити працювати в регіонах червоної зони дитячим садочкам і школам для учнів початкових класів", – сказав Ляшко. Водночас у МОЗ пропонують учнів з 5 по 11 класи відправити на дистанційне навчання.

А очільник МОЗ Максим Степанов запевнив, що відвідування садочків, шкіл, закладів позашкільної та спеціалізованої освіти забороняється, коли на самоізоляції через контакт з людьми, у яких підтвердили COVID-19, перебуває понад 50% дітей та працівників закладу.

До слова, у Міносвіти рекомендували школам вийти на навчання після канікул у червоній зоні дистанційно. Водночас наполягали, аби початкову школу навчали очно. Також у МОН наголосили, що рішення про те, як будуть працювати школи після осінніх канікул, мають приймати керівники навчальних закладів окремо. Тобто школи самі вирішують, як організовувати навчання.