Особливо важливим це поняття є серед покоління молодих людей. Більшість з них сьогодні не мають навіть базових знань щодо управління власними фінансами.

Актуально Обираємо принтер для економічного друку яскравих фото

Аналізувати особисті доходи та витрати, накопичувати кошти та інвестувати гроші у прибуткові інструменти – те, чому сьогодні треба навчитись кожному.

Дослідження Career Builder 2021 року показує, що близько 78% дорослих живуть від зарплати до зарплати, троє з п'яти не складають особистого бюджету, а дві з п'яти сімей не мають жодних заощаджень на випадок непередбачуваних ситуацій.

Експерти наполягають, що не потрібно витрачати купу грошей на спеціальну фінансову освіту, вистачить звичайної уваги до власного бюджету – скільки ви витрачаєте на молоко щотижня? Яка сума щомісяця йде на купівлю хліба?

Знаючи, звідки надходять та куди витрачаються ваші гроші, ви зможете краще зрозуміти власні фінанси. Згодом, з розвитком рівня фінансової грамоти, з'явиться можливість заощаджувати гроші, відкладати від 10% до 20% доходів на так звані "фінансові подушки безпеки", передбачені для безболісного розв'язання раптових проблемних життєвих ситуацій.