Про це йдеться у рішенні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, передає пресслужба уряду.

До теми! Харків відмовився відправляти школярів достроково на канікули: деталі

Так, на позачерговому засіданні Державної комісії з питань ТЕБ та НС 12 жовтня розглянули питання щодо особливостей роботи шкіл.

В результаті, Комісія прийняла рішення рекомендувати школам встановити канікули з 15 по 30 жовтня 2020 року, а після цього почати навчання з дистанційної та змішаної форми з урахування епідеміологічної ситуації.

Натомість головний санітарний лікар Віктор Ляшко наголосив, що вже після 30 жовтня вони будуть дивитись, що робити зі шкільною освітою.

Окрім того, коледжам та університетам тощо рекомендували перейти на онлайн-навчання з 15 жовтня по 15 листопада 2020 року з рекомендованим виїздом студентів із гуртожитків. Але це робити не обов’язково.

До слова, Міністерство освіти і науки рекомендує українським школам внести зміни до структури навчального року та провести осінні канікули з 15 по 30 жовтня 2020 року включно. Більше про це – читайте тут.